Наші клієнти

Bolt (Taxify)

bolt.eu

Bolt, раніше відома як Taxify є естонською міжнародною приватною компанією родом з Талліна. Компанія випустила спеціальний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати як таксі, так і приватних водіїв.

Київський академічний університет

kau.org.ua

Київський академічний університет (КАУ) – новий український науково-інноваційний університет з багатою історією. Він був створений під егідою Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України шляхом реформування Київської філії Московського фізико-технічного інституту (КБ МІПТ) для вирішення нових викликів та завдань.

Lift 99

lift99.co

LIFT99 Kyiv Hub – це найбільш яскрава ІТ спільнота в центрі Києва.

LIFT 99 є міжнародною спільнотою засновників майбутнього і ключових людей запуску команд, включаючи фрілансерiв і інші компанії, творчий потенціал продукт для вирішення глобальних проблем.

Levi 9 Ukraine

levi9.com

Українське представництво міжнородної ІТ компанії в Україні.

Astrafit

astrafit.com

АстраФіт – глобальна компанія бізнес-рішень. Більше 5-ти років АстраФіт надає віртуальну примірочну по всьому світу, з офісами в США і Європі – на Кіпрі та в Україні.

YODEZEEN

yodezeen.com

YODEZEEN – це круті дизайнерські та архітекторські рішення, що відповідають не лише сьогоднішньому, але й завтрішньому дню.

Let's Enhance.io

letsenhance.io

Let’s Enhance – український стартап, який розробляє онлайн-сервіс, створений за допомогою штучного інтелекту, що дозволяє поліпшувати зображення і масштабувати їх без втрати якості.

Organic Milk

organic-milk.com.ua

Компанія «Органік Мілк» стала першою на вітчизняному ринку органічною молочною продукцією, що здійснює свою діяльність в рамках продуктового ланцюжка від виробництва сировини до просування на ринку продукції глибокої переробки.

PolyCard

polycard.club

Polycard – це персональний бонусний менеджер, який збирає не тільки корисну та актуальну інформацію про накопиченi вами бонуси і знижки в програмах лояльності роздрібних мереж і постачальників послуг, а також дає можливість переглядати активні акції і знижки магазинів вашого міста.

DR Energy Group

drenergy.com.ua

DR Energy Group розробляє і виробляє антиожеледні реагенти і сухі реагенти для авіації.

LacoFilms

laco-films.com

LACO Films – це продюсерський центр, що спеціалізується на створенні контенту для всіх сучасних медіа-платформ. LACO Films виробляє фільми, рекламні ролики та телевізійні матеріали для глобальних та місцевих клієнтів.

Rapala (Normark Ukraine)

normark.com.ua

Фінська компанія-виробник рибальського спорядження. Спеціалізується на виробництві штучних риболовецьких приманок – воблерів, рибальських гачків, філейних ножів для обробки риби, інших рибальських пристосувань, туристичного одягу.