Наша команда

Члени команди юридичної фірми ePravo – досвідчені юристи. Ми маємо значний досвід правової допомоги з різних правових питань.

Партнери

Віталій Власюк

Керуючий партнер | Засновник

Віталій має досвід роботи в Міністерстві юстиції України та Верховній Раді України, викладає міжнародне право в Інституті міжнародних відносин та Національній академії прокуратури України.

Владислав Власюк

Керуючий партнер | Засновник

Адвокат у кримінальних справах з 2012 року, магістр Енергетичного права та Міжнародного арбітражу (London, Queen Mary University). У рамках приватної практики, Владислав консультує з питань енергетики, включаючи альтернативну, та надає правову допомогу у справах із білокомірцевими злочинами.

Юристи

Марія Лех

Юрист | Corporate & Tax Law, Migration

Марія спеціалізується на корпоративному праві. Має досвід роботи юристом у Департаменті патрульної поліції та Національної поліції України, 2015-2016. Має ступінь магістра права та бакалавра філології.

Катерина Маличкович

Юрист | IT & IP, Antitrust & Competition

Має досвід роботи в галузі ІТ-права та інтелектуальної власності: SaaS, API, open data тощо. Спеціалізується на наданні правової підтримки e-commerce проектам і стартапам.

Тарас Гук

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Окрім приватної практики в компанії, що спеціалізувалася в податковому та міграційному праві, має досвід роботи в Національній поліції України: начальник відділу адміністративної практики.

Вероніка Доміна

Помічник юриста | IP & IT

Спеціалізується на інтелектуальній власності, податковому та корпоративному праві.

Років успішної практики

Клієнтів

% успішних випадків