Наша команда

Досвідчені та скрупульозні юристи з багаторічним досвідом у найвужчих напрямках. Ми відповідаємо швидко, без води та тримаємо оборону разом з клієнтом до перемоги.

Партнери

Віталій Власюк

Керуючий партнер | Засновник

Віталій має досвід роботи в Міністерстві юстиції України та Верховній Раді України, викладає міжнародне право в Інституті міжнародних відносин та Національній академії прокуратури України.

Владислав Власюк

Керуючий партнер | Засновник

Адвокат у кримінальних справах з 2012 року, магістр Енергетичного права та Міжнародного арбітражу (London, Queen Mary University). У рамках приватної практики Владислав консультує з питань енергетики, у тім числі альтернативної, та надає правову допомогу у справах із білокомірцевими злочинами.

Адвокати

Тарас Гук

Адвокат | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Тарас займається судовими спорами, корпоративним та податковим правом. Спеціалізується на повному супроводі іноземних фірм, які відкривають свої дочірні компанії в Україні.

Адвокат з понад 8-річним досвідом вирішення спорів у цивільних, сімейних, господарських та адміністративних справах. Вона також допомагає клієнтам у кримінальних справах категорії white-collar crime.

Юристи

Марія Лех

Юрист | Corporate & Tax Law, Migration

Марія спеціалізується на корпоративному праві. Має досвід роботи юристом у Департаменті патрульної поліції та Національної поліції України, 2015-2016. Має ступінь магістра права та бакалавра філології.

Володимир Скринник

Юрист | Dispute Resolution, Labour law, IP, Private Clients

Володимир займається супроводом цивільних та кримінальних справ, а також захистом прав споживачів. Він не боїться нових викликів і складних справ та допоможе клієнтові у вирішенні будь-яких питань.

Ірина Рибак

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Ірина спеціалізується у сфері корпоративного права, зокрема у питаннях створення, реорганізації та ліквідації юридичних осіб. Має великий досвід підготовки різних операцій, пов’язаних з відчуженням або придбанням корпоративних прав.

Андрій Босюк

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law

Андрій — спеціаліст, який ставить інтереси клієнтів на перше місце. Спеціалізується на адміністративному, сімейному та кримінальному праві. Крім цього, має досвід роботи у цивільному та господарському праві.

Помічниця адвоката Дарія Власюк є молодою та перспективною спеціалісткою у сфері права. Займається супроводом господарських, трудових та кримінальних справ. Відповідальна, принципова, вимоглива до себе та інших юристка.

Анастасія Кияшко

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, IT law, Business relations (commercial and civil law)

Анастасія спеціалізується на вирішенні спорів та юридичному супроводі бізнесу, у тому числі і у сфері ІТ. Має досвід роботи у практиці банківського і фінансового права компанії Integrites (2019-2020).

Вероніка Євтушенко

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, migration law

Окрім процесуальних справ, Вероніка має досвід і у міграційному праві та завжди готова допомогти клієнту у вирішенні питнь будь-якої складності.

Назар Козелецький

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law, corporate law

Назар спеціалізується на адміністративному та корпоративному праві. Охоче консультує клієнтів з усіх питань та не боїться складних викликів.

Років успішної практики

Клієнтів

%

успішних випадків