Антимонопольне та конкурентне право

Діяльність українських та іноземних компаній повинна відповідати нормам конкурентного законодавства та вимогам Антимонопольного комітету України. Законодавство України зобов’язує підприємців в процесі створення юридичних осіб отримати попередній висновок або дозвіл Антимонопольного комітету України.

Корпоративне право

Корпоративне право є основою ведення будь-якого бізнесу і представляє собою галузь права, що регулює правовий статус суб’єктів господарювання різних організаційно-правових форм, порядок їх створення, перетворення, управління та ліквідації, а також відносини, що виникають між ними.

Міграційне право

Міграційне законодавство регулює питання внутрішнього переміщення осіб на території України, в’їзд та виїзд на територію України та закордон, реєстрацію місця проживання, отримання посвідки на тимчасове або постійне проживання, отримання візи тощо. Міграційні процеси стосуються як громадян України, так і іноземців та осіб без громадянства.

Нерухомість

Одне з ключових місць в економіці України займає будівельна галузь. Питання, що стосуються нерухомості, виникають в багатьох проектах та в більшості угод наших клієнтів – саме тому фахівці юридичної компанії «ePravo» приділяють особливу увагу саме цій сфері.

Юридичний аутсорсинг

Аутсорсинг (англ. – outsourcing) – передача фірмою своїх завдань або процесів для виконання іншому виконавцю. Юридичний аутсорсинг включає в себе комплекс послуг щодо ведення справ підприємства, починаючи від консультацій, закінчуючи введенням угод. Швидка і дешева альтернатива штатним юристам.

Юридичний супровід IT-компаній

Як зареєструвати авторські права на програмне забезпечення? Як оформити договірні відносини з розробниками чи аутсорсинговими компаніями? Чи підлягає державній реєстрації електронна комерція? Саме тут на допомогу з відповідями на ці питання приходить юрист IT.

Захист інтелектуальної власності

Результат інтелектуальної діяльності як і будь які інші види власності потребує захисту від сторонніх посягань. Саме тому захист інтелектуальної власності в Україні – один з найпоширеніших аспектів у рішенні юридичних проблем і питань.

Земельне право

Земельне право – це одна з найбільш інвестиційно привабливих практик ринку, яка ніколи не залишається без уваги контролюючих органів та конкурентів. Без сумніву, практика надання послуг в сфері земельних питань є надзвичайно важливою, так як земельні питання виникають в різних сферах бізнесу.