Антимонопольне та
конкурентне право

 

Про
антимонопольне та
конкурентне право

Конкуренція сприяє постійному розвитку. Втім, недобросовісні дії конкурентів або необгрунтовані рішення антимонопольних органів можуть стати на заваді процвітання Вашого бізнесу.

Діяльність українських та іноземних компаній повинна відповідати нормам конкурентного законодавства та вимогам Антимонопольного комітету України. Законодавство України зобов’язує підприємців в процесі створення юридичних осіб отримати попередній висновок або дозвіл Антимонопольного комітету України.

Юридичні послуги у сфері антимонопольного права
від компанії «ePravo»

Юристи компанії надають такі послуги в сфері антимонопольного права та конкурентного права:

Публічні закупівлі

Повний юридичний супровід участі клієнта в публічних закупівлях та підготовка тендерних пропозицій.

Оскарження рішень публічних закупівель

Представництво інтересів клієнта в процедурі оскарження рішень замовника публічної закупівлі.

Захист економічної конкуренції

Представництво інтересів клієнта в процедурі розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Захист інтересів

Юридичний супровід звільнення від відповідальність за процедурою “leniency”.

Спори з АМКУ

Представництво інтересів клієнта у зв’язку з отриманням ним вимоги про надання інформації від Антимонопольного комітету України. Юрист по антимонопольному праву допоможе в підготовці та поданні до Антимонопольного комітету України документів для отримання дозволів, оскарження результатів тендерів з державних закупівель товарів та послуг. Наш юрист по антимонопольному праву виступить представником інтересів клієнта в судах у справах щодо оскарження рішень Антимонопольного комітету України.

Захист від недобросовісної конкуренції

Представництво інтересів клієнтів у справах щодо недобросовісної конкуренції. Академічна правова експертиза в галузі конкуренційного права.

Переваги юристів «ePravo» з антимонопольного права

фахівці юридичної компанії «ePravo» надають консультації щодо відповідності антимонопольному законодавству, а також мають позитивний досвід з оскарження рішень Антимонопольного комітету України та оскарження дій конкурентів. Розуміючи важливість цього напрямку, ми завжди в курсі актуальних та правозастосовних змін;
ми прагнемо, щоб Ваша компанія завжди йшла в ногу з часом, тому своєчасно інформуємо Вас про останні тенденції, що мають вплив на бізнес та швидко розробляємо для вас комплексне рішення.

Інші юридичні послуги

з розділу Антимонопольне та конкурентне право

Тендерний супровід

Тендер вважають найбільш конкурентним способом знайти підрядника, тому, щоб перемогти у тендері, компаніям доводиться докладати чималих зусиль. Ми допоможемо підготуватися до участі у закупівлях, подати всі необхідні документи, а за необхідністю — і оскаржити рішення замовника.

Зв’яжіться з нами

Адреса

Київ, вул. Пушкінська 28/9

Офіс 24