Корпоративне право

швидко реагуємо

уважні до деталей

комфортний flow роботи

використовуємо стратегічний підхід у вирішенні питань

справедливість і верховенство права — наші головні орієнтири

небайдужі до проблем клієнтів

5-10 робочих днів

100 $/год

+380 (44) 235 04 44

Коротко про послугу

Великі корпорації часто нагадують мурашник із тисячею розгалужень. Щоб кожен знав свій маршрут, існує мапа «Корпоративне право». Це основа будь-якого бізнесу і вектор, який визначає відносини між кожною мурахою. «Єправо» консультує не лише з питань бізнесу, а й у суміжних галузях.

Наші юристи завжди мають відповіді на такі запитання:
– Як упорядкувати структуру компанії?
– Як упорядкувати трудові договори?
– Як платити менше податків?

Ми на постійній основі співпрацюємо із закордонними компаніями та іноземними юрисдикціями, тому наші зуби заточені під будь-які ситуації.

Повний спектр юридичних послуг із супроводу бізнесу: від створення юридичної особи, її правильного управління та до закриття бізнесу. Зокрема, це:

  • корпоративна реструктуризація та реорганізація компаній;
  • дотримання корпоративних та регуляторних вимог;
  • ведення діалогу з держорганами;
  • підготовка комерційних договорів будь-якого типу;
  • консультування щодо комерційного права та інші питання ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

5 причин замовити наші послуги

Швидка реакція

Ми налаштували комунікацію так, щоб вам не довелося оновлювати пошту в очікуванні відповіді. Створюємо чат у месенджерах, відповідаємо протягом години без води

Клієнти — топові компанії

Кожен наш клієнт є підтвердженням того, що нам можна довірити комплексні та складні проекти як локального, так і міжнародного рівня

Стратегічне мислення

Ми використовуємо новини та знання з практик, індустрій, бізнесів, щоб бачити ширшу картину та захищати позиції клієнтів згідно з реальністю

Уважність до деталей

Чим більше ми залучені до деталей, тим більша впевненість у наших клієнтів. Це гарантує їм сильну позицію в будь-якій справі

Гнучкість та міцність

Ми гнучкі у питаннях комфорту наших клієнтів та міцні в тій позиції, яку захищаємо

Порядок дій

1

Аналіз запиту.

2

Вибір найбільш зручного та вигідного для клієнта вирішення питання та підготовка консультації.

3

Аналіз, підготовка, внесення правок до договорів.

4

Підготовка пакету документів для сайту/додатку (Terms of use, Privacy policy, Cookie policy, Публічна оферта та ін.)

5

Абонентське обслуговування бізнесу.

Що ми робимо?

Реєструємо, структуруємо бізнес в Україні та закордонних юрисдикціях;

Розробляємо контракти з керівниками та працівниками;

Супроводжуємо угоди щодо злиття та поглинання юридичних осіб;

Розробляємо та аналізуємо корпоративні договори;

Представляємо та захищаємо трудові суперечки в суді.

Чому варто обрати юристів Єправо

1

Ми фахівці одразу у кількох вузькоспеціалізованих практиках.

2

Ми стежимо за оновленнями і готові подискутувати на найактуальніші теми.

3

Ми не відступаємо від своїх соціальних та людських позицій та принципів.

4

Ми організовуємо та підтримуємо ініціативи на кшталт «Стоп булінг», «Герої паркування» чи «Юристи за екологію», бо не терпимо несправедливість у будь-якому її прояві.

5

Ми маємо сотні успішних кейсів, якими пишаємось.

6

Ми тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій та технологій та вміємо їх використовувати на благо клієнтів.

Детально про послугу

Грамотний комплексний юридичний супровід — одна з передумов успішного бізнесу.
Жодне підприємство, організація чи установа не можуть повноцінно функціонувати без спеціаліста, який має певний багаж знань у сфері корпоративного права. Кожна юридична фірма, яка здійснює підприємницьку діяльність, неодмінно має певну внутрішню та зовнішню політику. Вона обов’язково має бути сформульована відповідно до чинних вимог законодавства України та традиційних засад здійснення господарювання з метою мінімізації можливих ризиків та підвищення рентабельності підприємства.
Корпоративне право — це юридичний фундамент для будь-якого бізнесу. Ця галузь права регулює правовий статус суб’єктів господарювання різних організаційно-правових форм, порядок їх створення, управління та ліквідації, а також відносини між ними.
Команда наших юристів працює над оптимізацією корпоративної структури наших клієнтів. Також, зважаючи на специфіку цієї галузі, наша компанія проводить професійні юридичні консультації не лише з питань ведення бізнесу, а й щодо оптимізації оподаткування, трудового права та інших суміжних питань.
Компанія «Єправо» надає повний комплекс послуг як для бізнесу, так і для фізичних осіб. Кваліфіковані правові юристи нададуть послуги у сфері трудового та корпоративного права.
Тривала співпраця з холдинговими структурами, компаніями за кордоном, іноземними юрисдикціями та різними підприємствами всіх форм власності та організаційно-правових форм надала нам цінний досвід у цій сфері.

Гарантуємо лише безпечні рішення — не даємо чужинцям жодного шансу

Віталій Власюк

Віталій Власюк

Керуючий партнер | Засновник

(10 років досвіду)

+38 044 235-04-44
partner@epravo.ua

Владислав Власюк

Владислав Власюк

Керуючий партнер | Засновник

(10 років досвіду)

+38 044 235-04-44
partner@epravo.ua

Тарас Гук

Тарас Гук

Адвокат | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Анна Дворнікова

Анна Дворнікова

Адвокат

Марія Лех

Марія Лех

Юрист | Corporate & Tax Law, Migration

Володимир Скринник

Володимир Скринник

Юрист | Dispute Resolution, Labour law, IP, Private Clients

Ірина Рибак

Ірина Рибак

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Андрій Босюк

Андрій Босюк

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law

Дарія Власюк

Дарія Власюк

Юрист

Анастасія Кияшко

Анастасія Кияшко

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, IT law, Business relations (commercial and civil law)

Вероніка Євтушенко

Вероніка Євтушенко

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, migration law

Назар Козелецький

Назар Козелецький

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law, corporate law

Юридичні послуги Єправо

Юридичний супровід IT-компаній

Пропонуємо оперативну, комплексну та якісну юридичну підтримку IT-компаній. Постійно тримаємо руку на пульсі оновлень сфери. Маємо великий досвід роботи з англомовними проектами, тому якщо йдеться про мову програмування та специфічну термінологію, наш ІТ-юрист зрозуміє вас із «пів коду».

Антимонопольне та конкурентне право

Консультуємо на відповідність до антимонопольного законодавства, оскаржуємо рішення Антимонопольного комітету України та дії конкурентів. Наші юристи швидко розробляють ефективні рішення для кожної ситуації, а не керуються стандартними патернами.

Корпоративне право

Корпоративне право — це юридичний фундамент будь-якого бізнесу. Команда наших юристів працює над оптимізацією корпоративної структури кожного клієнта. Проводимо професійні юридичні консультації не лише з питань ведення бізнесу, а й щодо оптимізації оподаткування, трудового права та інших суміжних питань.

Юридичні послуги для фізичних осіб

Надаємо професійні консультації не лише юридичним особам, а й тим, хто їх створює — приватним клієнтам. Складаємо різні види правових документів: договори, заяви, скарги, претензії, повістки тощо. Консультуємо з усіх суміжних юридичних питань.

Захист інтелектуальної власності

Рятуємо від неприємностей не лише українських, а й закордонних клієнтів. Наші юристи допомагають комплексно та якісно зареєструвати авторські права на результати вашої інтелектуальної діяльності, а наші адвокати захистять їх у разі порушення.

Інтелектуальне право

Інтелектуальну власність, як і будь-які інші види власності, потрібно захищати від сторонніх посягань. До нас постійно звертаються клієнти з проханням відстояти їхнє інтелектуальне право. Допоможемо з усім: від консультацій щодо оформлення до повного процесу реєстрації, неодмінно врахувавши специфіку вашого запиту.

Ліцензії

Ліцензія — це документ, який дає право легально займатися підприємницькою діяльністю. Для держави це інструмент контролю, за допомогою якого вона задає обов'язкові вимоги всім гравцям. Наші юристи охоче проконсультують та допоможуть зібрати пакет необхідних документів.

Судові спори

Ми представляємо інтереси клієнтів в українських судах усіх інстанцій, а також маємо досвід представництва у міжнародних судових інституціях.

Податкове структурування

Регулюємо фінансові витрати компанії та зменшуємо ризики у разі перевірки податковими органами. Це дозволяє нашим клієнтам уникнути конфліктів із контролюючими органами та зосередитися на розвитку компанії. У нашій практиці — сотні успішних кейсів з податкового структурування та у вирішенні спорів.

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг — це швидка і вигідна альтернатива штатним юристам. Широкий спектр послуг, починаючи від консультацій і закінчуючи укладанням угод.

Юридичний та податковий консалтинг

Ми багато років займаємося юридичним та податковим консалтингом. Ефективно допомагаємо бізнесу у питаннях податкового законодавства. Консультації з податкової оптимізації, податкове планування, аналіз ризиків компанії — беремо всі питання на себе, щоб вберегти від проблем з контролюючим органом.

Нерухомість

Допомагаємо провести ретельний аналіз, зняти арешт або закрити угоду з нерухомості. Наші юристи постійно вивчають законодавство та реагують на найменші зміни у правовому полі. Саме це дозволяє бути на крок попереду й ефективно захищати наших клієнтів.

Будівництво

Необізнаність клієнтів у питаннях нерухомості, будівництва та землі із року в рік породжує нові шахрайські схеми. Тому так важливо знати, до кого звертатися за юридичною допомогою. Ми надаємо повний юридичний супровід бізнесу при спорудженні житлової та комерційної нерухомості.

Земельне право

Одна з найбільш інвестиційно привабливих практик на ринку. Це породжує багато питань та уваги з боку конкурентів та контрольних органів. Комплексний підхід наших юристів дозволяє врахувати всі ризики та підготувати надійний захист. Ми знаємо, як успішно провести угоду купівлі-продажу, приватизувати об'єкт та оскаржити права на землю.

Міграційне право

Полегшуємо процедуру в'їзду та виїзду іноземців на територію України. Займаємося реєстрацією місця проживання, отриманням візи. Не один рік працюємо з представниками іноземних компаній та фізичними особами-нерезидентами.

ЗМІ про нас

Давайте працювати разом!