Корпоративне та
трудове право

 

Про
корпоративне та
трудове право

Корпоративне право є основою ведення будь-якого бізнесу і представляє собою галузь права, що регулює правовий статус суб’єктів господарювання різних організаційно-правових форм, порядок їх створення, перетворення, управління та ліквідації, а також відносини, що виникають між ними.

Практика у сфері корпоративного права є провідною для юридичної компанії «ePravo». Упорядкувати структуру компанії та здійснити необхідні реєстраційні дії? Привести у відповідність корпоративні та трудові договори? Провести зустріч у жорстких умовах? Оцінити правильність сплати податків і запропонувати як платити менше? Для нашої команди немає нічого неможливого, коли справа стосується оптимізації корпоративної структури наших клієнтів!

Водночас, з огляду на комплексність даної галузі, наші юристи надають професійні юридичні консультації не тільки з питань ведення бізнесу, але і стосовно податкового законодавства (оптимізація оподаткування), трудового права та інших суміжних питань.

Юридичні послуги в сфері корпоративного та трудового права

Наша команда пропонує повний комплекс послуг для бізнесу та приватних осіб:

Реєстрація бізнесу

Реєстрація компанії в Україні та структурування бізнесу в закордонних юрисдикціях.

Відносини з керівництвом

Розробка контракту з керівником, трудових договорів (контрактів) з працівниками.

M&A

Due Diligence, супровід угод із злиття та поглинання юридичних осіб.

Корпоративні договори

Розробка та аналіз корпоративних договорів.

Трудові спори

Представництво та захист у суді щодо трудових спорів.
Надаючи юридичні послуги бізнесу, юристи компанії беруть на себе супровід реєстрації різних форм ведення бізнесу, державну реєстрацію різного роду змін (до керівних органів підприємства, складу його засновників, співвідношення їх часток в статутному капіталі, збільшення або зменшення статутного капіталу тощо), вирішення корпоративних спорів, а також юридичний супровід припинення юридичної особи, в тому числі, у зв’язку з неплатоспроможністю (банкрутством).

Переваги адвокатів «ePravo» з корпоративного права

перевагою юридичної компанії «ePravo» є безцінний досвід тривалої співпраці з холдинговими структурами, зарубіжними компаніями та представництвами, іноземними юрисдикціями, а також підприємствами всіх форм власності і організаційно-правових форм;
ми пишаємося успішним веденням бізнесу нашими клієнтами, оскільки впевнені, що однією із запорук успіху є саме грамотний та комплексний юридичний супровід.

Контакты

Адрес

Киев, ул. Пушкинская 28/9

Офис 24