Міграційне право

швидко реагуємо

уважні до деталей

комфортний flow роботи

використовуємо стратегічний підхід у вирішенні питань

справедливість і верховенство права — наші головні орієнтири

небайдужі до проблем клієнтів

50 $/год

+380 (44) 235 04 44

Коротко про послугу

Хоробрий і відважний краб, який мігрує з лісу на узбережжя, може виявитися безсилим проти холодних вітрів і потужних течій міграційного законодавства. Іноді на його шляху будуть траплятися перешкоди, які подолати дуже складно, якщо не знати обхідних шляхів і важливих нюансів.

У вирішенні всіх питань, пов’язаних із переміщенням іноземців на території України, ефективно допомагають спеціалісти компанії «Єправо». Ми полегшимо процедуру в’їзду та виїзду, реєстрації місця проживання, отримання посвідки на тимчасове або постійне проживання, отримання візи.

Протягом багатолітньої роботи із представниками іноземних компаній та фізичними особами-нерезидентами, наші спеціалісти отримали важливий досвід у сфері міграційного права як щодо міграції з метою працевлаштування, так і переїзду іноземців на територію України з особистою метою.

Окрім того, ми допоможемо у вирішенні важливих питань, надамо контакти надійних бюро перекладів, приватних нотаріусів та агентів з нерухомості.

Послуги:

 • дозвіл на працевлаштування;
 • юридичний супровід оформлення дозволу на працевлаштування іноземця в Україні;
 • отримання посвідки на проживання в Україні;
 • юридичний супровід отримання посвідки на проживання в Україні (як постійного, так і тимчасового);
 • отримання дозволу на імміграцію;
 • отримання громадянства;
 • юридичний супровід щодо набуття громадянства України.

5 причин замовити наші послуги

Швидка реакція

Ми налаштували комунікацію так, щоб вам не довелося оновлювати пошту в очікуванні відповіді. Створюємо чат у месенджерах, відповідаємо протягом години без води

Клієнти — топові компанії

Кожен наш клієнт є підтвердженням того, що нам можна довірити комплексні та складні проекти як локального, так і міжнародного рівня

Стратегічне мислення

Ми використовуємо новини та знання з практик, індустрій, бізнесів, щоб бачити ширшу картину та захищати позиції клієнтів згідно з реальністю

Уважність до деталей

Чим більше ми залучені до деталей, тим більша впевненість у наших клієнтів. Це гарантує їм сильну позицію в будь-якій справі

Гнучкість та міцність

Ми гнучкі у питаннях комфорту наших клієнтів та міцні в тій позиції, яку захищаємо

Чому варто обрати юристів Єправо

1

Ми фахівці одразу у кількох вузькоспеціалізованих практиках.

2

Ми стежимо за оновленнями і готові подискутувати на найактуальніші теми.

3

Ми не відступаємо від своїх соціальних та людських позицій та принципів.

4

Ми організовуємо та підтримуємо ініціативи на кшталт «Стоп булінг», «Герої паркування» чи «Юристи за екологію», бо не терпимо несправедливість у будь-якому її прояві.

5

Ми маємо сотні успішних кейсів, якими пишаємось.

6

Ми тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій та технологій та вміємо їх використовувати на благо клієнтів.

Детально про послугу

Кому потрібен адвокат щодо вирішення питань у сфері міграційного права? Якщо коротко, то всім, хто вирішив працевлаштуватися або переїхати в країну. А зараз ми, зокрема, говоримо про Україну.

Міграційне право регулюється не тільки нормами національного законодавства, але і міжнародними. Ця галузь права передбачає взаємодію із законодавчими базами інших країн, рішення спірних питань та оформлення документів різними мовами. Тому завжди краще звертатися до досвідчених фахівців, що спеціалізуються на питаннях міграції, які консультують і допомагають розібратись у складних процедурах міграційного законодавства. У юристів компанії «Єправо» напрацьований великий досвід успішних справ у цьому напрямі.

Якщо коротко, то міграційне законодавство відповідає за питання внутрішнього переміщення людей на території будь-якої країни. Ми ефективно та швидко допоможемо вам у вирішенні цих питань та надамо послуги:

 • оформлення тимчасової або постійної посвідки на проживання;
 • оформлення громадянства;
 • продовження терміну перебування нерезидента в Україні;
 • реєстрації бізнесу;
 • оскарження рішень міграційної служби;
 • оформлення картки платника податків;
 • оформлення дозволу на роботу;
 • оформлення виклику/запрошення;
 • оформлення візи для виїзду за кордон;
 • оформлення документів для працевлаштування в інших країнах.

 

Підтримка юриста важлива не тільки при проходженні стандартних процедур. Дуже важливо, щоб профільний спеціаліст із міграційних справ супроводжував вас, якщо є спірні моменти з органами міграційної служби. Таким чином, у вас буде більше шансів, що справа вирішиться на вашу користь. Вам не буде потрібно проходити бюрократичну процедуру підготовки документів, а також відвідувати державні органи. Це дійсно забирає масу сил і часу. Тим більше, що на кожному кроці існують правові пастки, лазівки та ніші, які ви не зможете оминути або використати на свою користь, якщо немає достатньо досвіду у вирішенні міграційних питань.

Одна з найскладніших і найзапитуваніших процедур у сфері міграції, з якою ми можемо вам допомогти — це оформлення посвідки на проживання. В Україні вона буває тимчасовою або постійною. Відрізняються ці два документа тільки терміном дії. Посвідка на постійне проживання є безстроковою, тобто видається пожиттєво. А тимчасова дійсна протягом року, але може бути продовжена. Отримати тимчасову посвідку на проживання можна з шістнадцятирічного віку. Навіщо іноземцям отримувати посвідку на проживання? Які вона дає переваги?

Річ у тім, що громадяни країни з безвізовим в’їздом можуть перебувати в Україні не більше 90 днів протягом 180 днів. Якщо людина планує вести в Україні підприємницьку діяльність або працювати, то 90 днів недостатньо. Тому рішення оформити посвідку на проживання може бути єдиним правильним у багатьох випадках. Іноземець отримує право легально перебувати у країні, вести повномасштабну трудову та економічну діяльність, обслуговуватись у банках, отримувати освіту.
Але оформлення тимчасової посвідки на проживання досить часто буває незручним через поняття «податкового резидентства». Це означає, що при наявності додаткових доходів на території України за кордоном вам загрожують додаткові перевірки та витрати. У таких випадках постійне місце проживання може бути зручнішою перспективою. Яка його перевага?
Головна перевага в тому, що іноземець має таке ж саме право, як і громадяни України, окрім випадків, визначених законодавчими актами України. Ось перелік документів, необхідних для подачі в міграційну службу.

Документи для отримання посвідки на проживання в Україні:

 • закордонний паспорт;
 • 8 матових фотографій 35х45;
 • документи на житлове приміщення в Україні (якщо таке існує).

 

Цього не завжди достатньо. Іноді потрібно підготувати додаткові документи вже після консультацій з нашим юристом. Наприклад, для людей, які знаходяться в шлюбі з громадянином України більше двох років, потрібно надати свідоцтво про шлюб. А для громадян, які мають кровних родичів або хочуть стати опікунами когось з них, потрібні підтвердження кровних зв’язків. Тобто, дуже важливо в кожному окремому випадку підготувати максимальну кількість додаткових документів, які можуть допомогти у оформленні виду на проживання.

Існують деякі особливості в оформленні трудового договору громадянина закордонної держави. Цей документ оформляється працедавцем і діє від 6 місяців до 3 років з можливістю продовження. Працедавцем може бути як фізична, так і юридична особа. Хоча кількість займаних позицій або посад для закордонних громадян не обмежується, важливо розуміти, що на кожну окрему посаду обов’язково має бути окремий дозвіл. Обов’язковим є отримання податкового номера. Наші компетентні юристи завжди готові допомогти вам у цьому питанні і повністю зайнятися правовим аспектом оформлення дозволу на працевлаштування іноземних громадян в Україні. Ми можемо підготувати пакет документів із дотриманням усіх вимог законодавства, щоб процедура оформлення пройшла успішно і якомога швидше.

Гарантуємо лише безпечні рішення — не даємо чужинцям жодного шансу

Віталій Власюк

Віталій Власюк

Керуючий партнер | Засновник

(10 років досвіду)

+38 044 235-04-44
partner@epravo.ua

Владислав Власюк

Владислав Власюк

Керуючий партнер | Засновник

(10 років досвіду)

+38 044 235-04-44
partner@epravo.ua

Тарас Гук

Тарас Гук

Адвокат | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Анна Дворнікова

Анна Дворнікова

Адвокат

Марія Лех

Марія Лех

Юрист | Corporate & Tax Law, Migration

Володимир Скринник

Володимир Скринник

Юрист | Dispute Resolution, Labour law, IP, Private Clients

Ірина Рибак

Ірина Рибак

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Андрій Босюк

Андрій Босюк

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law

Дарія Власюк

Дарія Власюк

Юрист

Анастасія Кияшко

Анастасія Кияшко

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, IT law, Business relations (commercial and civil law)

Вероніка Євтушенко

Вероніка Євтушенко

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, migration law

Назар Козелецький

Назар Козелецький

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law, corporate law

Юридичні послуги Єправо

Юридичний супровід IT-компаній

Пропонуємо оперативну, комплексну та якісну юридичну підтримку IT-компаній. Постійно тримаємо руку на пульсі оновлень сфери. Маємо великий досвід роботи з англомовними проектами, тому якщо йдеться про мову програмування та специфічну термінологію, наш ІТ-юрист зрозуміє вас із «пів коду».

Антимонопольне та конкурентне право

Консультуємо на відповідність до антимонопольного законодавства, оскаржуємо рішення Антимонопольного комітету України та дії конкурентів. Наші юристи швидко розробляють ефективні рішення для кожної ситуації, а не керуються стандартними патернами.

Корпоративне право

Корпоративне право — це юридичний фундамент будь-якого бізнесу. Команда наших юристів працює над оптимізацією корпоративної структури кожного клієнта. Проводимо професійні юридичні консультації не лише з питань ведення бізнесу, а й щодо оптимізації оподаткування, трудового права та інших суміжних питань.

Юридичні послуги для фізичних осіб

Надаємо професійні консультації не лише юридичним особам, а й тим, хто їх створює — приватним клієнтам. Складаємо різні види правових документів: договори, заяви, скарги, претензії, повістки тощо. Консультуємо з усіх суміжних юридичних питань.

Захист інтелектуальної власності

Рятуємо від неприємностей не лише українських, а й закордонних клієнтів. Наші юристи допомагають комплексно та якісно зареєструвати авторські права на результати вашої інтелектуальної діяльності, а наші адвокати захистять їх у разі порушення.

Інтелектуальне право

Інтелектуальну власність, як і будь-які інші види власності, потрібно захищати від сторонніх посягань. До нас постійно звертаються клієнти з проханням відстояти їхнє інтелектуальне право. Допоможемо з усім: від консультацій щодо оформлення до повного процесу реєстрації, неодмінно врахувавши специфіку вашого запиту.

Ліцензії

Ліцензія — це документ, який дає право легально займатися підприємницькою діяльністю. Для держави це інструмент контролю, за допомогою якого вона задає обов'язкові вимоги всім гравцям. Наші юристи охоче проконсультують та допоможуть зібрати пакет необхідних документів.

Судові спори

Ми представляємо інтереси клієнтів в українських судах усіх інстанцій, а також маємо досвід представництва у міжнародних судових інституціях.

Податкове структурування

Регулюємо фінансові витрати компанії та зменшуємо ризики у разі перевірки податковими органами. Це дозволяє нашим клієнтам уникнути конфліктів із контролюючими органами та зосередитися на розвитку компанії. У нашій практиці — сотні успішних кейсів з податкового структурування та у вирішенні спорів.

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг — це швидка і вигідна альтернатива штатним юристам. Широкий спектр послуг, починаючи від консультацій і закінчуючи укладанням угод.

Юридичний та податковий консалтинг

Ми багато років займаємося юридичним та податковим консалтингом. Ефективно допомагаємо бізнесу у питаннях податкового законодавства. Консультації з податкової оптимізації, податкове планування, аналіз ризиків компанії — беремо всі питання на себе, щоб вберегти від проблем з контролюючим органом.

Нерухомість

Допомагаємо провести ретельний аналіз, зняти арешт або закрити угоду з нерухомості. Наші юристи постійно вивчають законодавство та реагують на найменші зміни у правовому полі. Саме це дозволяє бути на крок попереду й ефективно захищати наших клієнтів.

Будівництво

Необізнаність клієнтів у питаннях нерухомості, будівництва та землі із року в рік породжує нові шахрайські схеми. Тому так важливо знати, до кого звертатися за юридичною допомогою. Ми надаємо повний юридичний супровід бізнесу при спорудженні житлової та комерційної нерухомості.

Земельне право

Одна з найбільш інвестиційно привабливих практик на ринку. Це породжує багато питань та уваги з боку конкурентів та контрольних органів. Комплексний підхід наших юристів дозволяє врахувати всі ризики та підготувати надійний захист. Ми знаємо, як успішно провести угоду купівлі-продажу, приватизувати об'єкт та оскаржити права на землю.

Міграційне право

Полегшуємо процедуру в'їзду та виїзду іноземців на територію України. Займаємося реєстрацією місця проживання, отриманням візи. Не один рік працюємо з представниками іноземних компаній та фізичними особами-нерезидентами.

ЗМІ про нас

Давайте працювати разом!