Нерухомість
та будівництво

 

Про
нерухомість та
будівництво

Одне з ключових місць в економіці України займає будівельна галузь. Питання, що стосуються нерухомості, виникають в багатьох проектах та в більшості угод наших клієнтів – саме тому фахівці юридичної компанії «ePravo» приділяють особливу увагу саме цій сфері.

Будинок розпочинається з фундаменту, як і бізнес з його юридичної реєстрації. Саме тому важливо щоб юридичний фундамент Вашої нерухомості був належним чином проаналізований та оформлений.

Нашими клієнтами є будівельні генпідрядні та підрядні організації, забудовники, інвестори, покупці нерухомості та інші особи, зацікавлені в юридичному супроводі оформлення права на землю, на нерухоме майно, залученні грошових коштів інвесторів, розробленні проектної документації та отриманні дозволів на будівництво.

Юридичні послуги з питань
нерухомості та будівництва

Юридичний аналіз

Підготовка аналізу (due diligence) ризиків укладення угод оренди та купівлі-продажу нерухомого майна, у тому числі в новобудовах..

Регуляторні питання

Надання консультацій щодо вимог законодавства відносно оренди, купівлі, будівництва нерухомого майна.

Юридичний супровід угод

Юридичний супровід угод з нерухомістю. Розробка та погодження договорів генпідряду, підряду, інвестування та інших угод в сфері нерухомості та будівництва.

Земельні питання

Надання консультацій та супровід щодо оренди, купівлі/продажу земельних ділянок. Приватизація землі, об’єкті внерухомості, об’єктів незавершеного будівництва.

Надра

Надання юридичних консультацій щодо користування надрами.

Іпотека та застава

Укладання іпотечнех договорі та договорів застави.

Зняття арешту

Зняття арешту з нерухомого майна.

Будівництво

Юридичний супровід будівництва об’єктів та цілісних майнових комплексів.

Вирішення спорів

Захист та представництво інтересів у судах загальної юрисдикції та інших судах в спорах щодо нерухомого майна.

Оскарження рішень

Оскарження рішень та дій органів архітектурного будівельного контролю (ДАБІ).

Переваги адвокатів «ePravo» з нерухомості:

члени команди юридичної фірми «ePravo» є фаховими юристами з питань нерухомості та будівництва. Ми маємо значний досвід у наданні правової допомоги щодо захисту прав та інтересів клієнтів в судах, правоохоронних органах та інших органах влади.

Зв’яжіться з нами

Адреса

Київ, вул. Пушкінська 28/9

Офіс 24