Податкове структурування

швидко реагуємо

уважні до деталей

комфортний flow роботи

використовуємо стратегічний підхід у вирішенні питань

справедливість і верховенство права — наші головні орієнтири

небайдужі до проблем клієнтів

5-10 робочих днів

100 $/год

+380 (44) 235 04 44

Коротко про послугу

Інколи лісові звірі не можуть самі розпоряджатися своїми запасами, адже вони мають багато важливих справ, необхідних для виживання у складних умовах тваринного світу. Так само компанії потребують допомоги у питаннях структурування своїх фінансових потоків та податків.

Податкове структурування дозволяє регулювати фінансові витрати компанії і навіть зменшити ризики у разі перевірки податковими органами. Моделюванням системи оподаткування мають займатися професійні юристи, які знають усі нюанси податкового права. Так можна уникнути конфліктів із контролюючими органами та зосередитися на розвитку компанії.

Досвідчені податкові юристи компанії «Єправо» завжди знають про всі зміни у мінливому податковому законодавстві. Ми уважно вивчаємо всі нормативно-правові акти та тримаємо руку на пульсі найменших змін. У нашій практиці — сотні успішних кейсів з податкового структурування та у вирішенні спорів у цій сфері.

5 причин замовити наші послуги

Швидка реакція

Ми налаштували комунікацію так, щоб вам не довелося оновлювати пошту в очікуванні відповіді. Створюємо чат у месенджерах, відповідаємо протягом години без води

Клієнти — топові компанії

Кожен наш клієнт є підтвердженням того, що нам можна довірити комплексні та складні проекти як локального, так і міжнародного рівня

Стратегічне мислення

Ми використовуємо новини та знання з практик, індустрій, бізнесів, щоб бачити ширшу картину та захищати позиції клієнтів згідно з реальністю

Уважність до деталей

Чим більше ми залучені до деталей, тим більша впевненість у наших клієнтів. Це гарантує їм сильну позицію в будь-якій справі

Гнучкість та міцність

Ми гнучкі у питаннях комфорту наших клієнтів та міцні в тій позиції, яку захищаємо

Чому варто обрати юристів Єправо

1

Ми фахівці одразу у кількох вузькоспеціалізованих практиках.

2

Ми стежимо за оновленнями і готові подискутувати на найактуальніші теми.

3

Ми не відступаємо від своїх соціальних та людських позицій та принципів.

4

Ми організовуємо та підтримуємо ініціативи на кшталт «Стоп булінг», «Герої паркування» чи «Юристи за екологію», бо не терпимо несправедливість у будь-якому її прояві.

5

Ми маємо сотні успішних кейсів, якими пишаємось.

6

Ми тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій та технологій та вміємо їх використовувати на благо клієнтів.

Детально про послугу

Податкове структурування дозволяє регулювати фінансові витрати компанії, а також зменшувати ризики в разі перевірок податковими органами, не порушуючи при цьому чинне законодавство.

Податкове структурування бізнесу повинно відбуватися своєчасно, а головне — супроводжуватися грамотними правовими фахівцями, які зможуть надати кваліфіковану пораду щодо всіх нюансів цього процесу.

Незалежно від масштабів виробництва, кількості внутрішніх компаній та оборотів, структурування потрібне кожному бізнесу. Молодим та нещодавно заснованим підприємствам варто особливо уважно ставитися до моделювання системи оподаткування, щоб забезпечити оптимальну роботу.
Великому та активному бізнесу також необхідний сучасний та якісний підхід до структурування, особливо, якщо він передбачає наявність іноземних учасників.

Реструктуризація натомість сприяє зниженню внутрішніх організаційних та операційних витрат, зосереджуючи окремі функції в рамках спеціалізованих структур.

Якщо говорити про ІТ-сферу, то податкове структурування є обов’язковим у таких випадках:
1. якщо підприємство має багато іноземних угод або підрядників;
2. якщо компанія хоче залучити іноземні інвестиції після продажу корпоративних прав юридичного особи із власною структурою бізнесу.

Юридичні спеціалісти компанії «Єправо» проконсультують вас із будь-якого питання, що стосується:

  • податкового структурування;
  • податкових спорів;
  • міжнародного оподаткування.

Ми надаємо юридичні консультації для оптимального податкового структурування вашого бізнесу. Також ми консультуємо з питань міжнародного оподаткування.
Вирішимо податкові спори будь-якої складності як в адміністративному, так і в судовому порядку. Захистимо вас, якщо потрібно оспорити перевірку вашого підприємства або навіть оскаржити арешт майна.

Важливо враховувати, що податкове право України не обмежується виключно дією Податкового кодексу. Це досить важка структура, яка має чимало особливостей і суперечностей.

Українському законодавству доводиться підлаштовуватися під міжнародні правила, щоб сучасний бізнес міг адаптуватися до реальності. Тому допомагаючи клієнтам побудувати бізнес структуру в рамках податкового планування, ми аналізуємо не тільки податкове, але і валютне, корпоративне і антимонопольне законодавство.

Досвідчені податкові юристи компанії «Єправо» мають індивідуальний підхід до кожної ситуації. Це забезпечить вам професійну юридичну підтримку в сучасному оподаткуванні. Своєчасно реагуючи на будь-які законодавчі зміни, ми допоможемо вам уникнути численних проблем, а також збільшити прибутки вашого бізнесу та не порушувати правила і вимоги як українського, так і зарубіжного законодавства.

Гарантуємо лише безпечні рішення — не даємо чужинцям жодного шансу

Віталій Власюк

Віталій Власюк

Керуючий партнер | Засновник

(10 років досвіду)

+38 044 235-04-44
partner@epravo.ua

Владислав Власюк

Владислав Власюк

Керуючий партнер | Засновник

(10 років досвіду)

+38 044 235-04-44
partner@epravo.ua

Тарас Гук

Тарас Гук

Адвокат | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Анна Дворнікова

Анна Дворнікова

Адвокат

Марія Лех

Марія Лех

Юрист | Corporate & Tax Law, Migration

Володимир Скринник

Володимир Скринник

Юрист | Dispute Resolution, Labour law, IP, Private Clients

Ірина Рибак

Ірина Рибак

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Андрій Босюк

Андрій Босюк

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law

Дарія Власюк

Дарія Власюк

Юрист

Анастасія Кияшко

Анастасія Кияшко

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, IT law, Business relations (commercial and civil law)

Вероніка Євтушенко

Вероніка Євтушенко

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, migration law

Назар Козелецький

Назар Козелецький

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law, corporate law

Юридичні послуги Єправо

Юридичний супровід IT-компаній

Пропонуємо оперативну, комплексну та якісну юридичну підтримку IT-компаній. Постійно тримаємо руку на пульсі оновлень сфери. Маємо великий досвід роботи з англомовними проектами, тому якщо йдеться про мову програмування та специфічну термінологію, наш ІТ-юрист зрозуміє вас із «пів коду».

Антимонопольне та конкурентне право

Консультуємо на відповідність до антимонопольного законодавства, оскаржуємо рішення Антимонопольного комітету України та дії конкурентів. Наші юристи швидко розробляють ефективні рішення для кожної ситуації, а не керуються стандартними патернами.

Корпоративне право

Корпоративне право — це юридичний фундамент будь-якого бізнесу. Команда наших юристів працює над оптимізацією корпоративної структури кожного клієнта. Проводимо професійні юридичні консультації не лише з питань ведення бізнесу, а й щодо оптимізації оподаткування, трудового права та інших суміжних питань.

Юридичні послуги для фізичних осіб

Надаємо професійні консультації не лише юридичним особам, а й тим, хто їх створює — приватним клієнтам. Складаємо різні види правових документів: договори, заяви, скарги, претензії, повістки тощо. Консультуємо з усіх суміжних юридичних питань.

Захист інтелектуальної власності

Рятуємо від неприємностей не лише українських, а й закордонних клієнтів. Наші юристи допомагають комплексно та якісно зареєструвати авторські права на результати вашої інтелектуальної діяльності, а наші адвокати захистять їх у разі порушення.

Інтелектуальне право

Інтелектуальну власність, як і будь-які інші види власності, потрібно захищати від сторонніх посягань. До нас постійно звертаються клієнти з проханням відстояти їхнє інтелектуальне право. Допоможемо з усім: від консультацій щодо оформлення до повного процесу реєстрації, неодмінно врахувавши специфіку вашого запиту.

Ліцензії

Ліцензія — це документ, який дає право легально займатися підприємницькою діяльністю. Для держави це інструмент контролю, за допомогою якого вона задає обов'язкові вимоги всім гравцям. Наші юристи охоче проконсультують та допоможуть зібрати пакет необхідних документів.

Судові спори

Ми представляємо інтереси клієнтів в українських судах усіх інстанцій, а також маємо досвід представництва у міжнародних судових інституціях.

Податкове структурування

Регулюємо фінансові витрати компанії та зменшуємо ризики у разі перевірки податковими органами. Це дозволяє нашим клієнтам уникнути конфліктів із контролюючими органами та зосередитися на розвитку компанії. У нашій практиці — сотні успішних кейсів з податкового структурування та у вирішенні спорів.

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг — це швидка і вигідна альтернатива штатним юристам. Широкий спектр послуг, починаючи від консультацій і закінчуючи укладанням угод.

Юридичний та податковий консалтинг

Ми багато років займаємося юридичним та податковим консалтингом. Ефективно допомагаємо бізнесу у питаннях податкового законодавства. Консультації з податкової оптимізації, податкове планування, аналіз ризиків компанії — беремо всі питання на себе, щоб вберегти від проблем з контролюючим органом.

Нерухомість

Допомагаємо провести ретельний аналіз, зняти арешт або закрити угоду з нерухомості. Наші юристи постійно вивчають законодавство та реагують на найменші зміни у правовому полі. Саме це дозволяє бути на крок попереду й ефективно захищати наших клієнтів.

Будівництво

Необізнаність клієнтів у питаннях нерухомості, будівництва та землі із року в рік породжує нові шахрайські схеми. Тому так важливо знати, до кого звертатися за юридичною допомогою. Ми надаємо повний юридичний супровід бізнесу при спорудженні житлової та комерційної нерухомості.

Земельне право

Одна з найбільш інвестиційно привабливих практик на ринку. Це породжує багато питань та уваги з боку конкурентів та контрольних органів. Комплексний підхід наших юристів дозволяє врахувати всі ризики та підготувати надійний захист. Ми знаємо, як успішно провести угоду купівлі-продажу, приватизувати об'єкт та оскаржити права на землю.

Міграційне право

Полегшуємо процедуру в'їзду та виїзду іноземців на територію України. Займаємося реєстрацією місця проживання, отриманням візи. Не один рік працюємо з представниками іноземних компаній та фізичними особами-нерезидентами.

ЗМІ про нас

Давайте працювати разом!