Тендерний супровід

 

Про
тендерний супровід

Тендер — спосіб пошуку виконавців та постачальників за допомогою аукціону. Державна або приватна організація оголошує аукціон, під час якого зацікавлені виконавці пропонують свої умови, і обирає найвигіднішу пропозицію. Тендер вважають найбільш конкурентним способом знайти підрядника, тому, щоб перемогти у тендері, компаніям доводиться докладати чималих зусиль.

Процедуру регулює Закон «Про публічні закупівлі», прийнятий у грудні 2015 року. Цей закон введений в дію у 2016-у, після чого докорінно змінився порядок закупівель за державні кошти. Тендери стали чудовою можливістю для малого та середнього бізнесу збільшити обсяг продажів чи надання послуг за рахунок державних замовлень, що раніше були доступні лише окремим великим підприємствам. Адже взяти участь у тендері може будь-яка зацікавлена компанія.

Електронні закупівлі — непересічна можливість, проте скористатися нею непросто. Адже лишилось багато неврегульованих на законодавчому рівні моментів, що викликають суперечки між замовниками та учасниками тендеру. Саме тому наша компанія пропонує тендерний супровід під ключ. Ми допоможемо підготуватися до участі у закупівлях, подати всі необхідні документи, а за необхідністю — і оскаржити рішення замовника. Консультація та підтримка досвідченого фахівця з тендерних закупівель полегшить процедуру та збільшить шанси на виграш.

Які послуги на всіх етапах публічних закупівель ми пропонуємо:

Консультації

Консультації з організаційно-правових питань під час підготовки до тендеру.

Аналіз та стратегія

Аналіз ситуації та розробка стратегії для участі у закупівлях.

Пошук інформації

Пошук інформації про замовника, перевірка його доброчесності.

Аналіз та моніторинг

Аналіз тендерної документації, моніторинг інформації від замовника.

Перевірка документів

Перевірка документів на відповідність законодавчим вимогам.

Виявлення ризиків

Виявлення ризиків, пов’язаних з участю у тендері.

Підготовка документів

Підготовка запитів, пропозицій, вимог з боку замовника.

Юридичний супровід

Юридичний супровід тендерної пропозиції.

Оскарження результатів

Оскарження результатів закупівель та рішення АМКУ.

Чому вигідно звернутися за тендерним супроводом саме до нас

Кваліфікований супровід — найефективніший спосіб виграти тендер на чесних умовах. Фахівці ePravo підшукають вигідного замовника, зберуть документи та складуть заяви на участь. Вони візьмуть на себе ведення справ у Антимонопольному комітеті чи суді, будуть представляти ваші інтереси на торгах.
Ми пропонуємо супровід тендерів у комплексі чи на окремих етапах процедури. Серед наших фахівців — спеціалісти у сфері антимонопольного та антиконкурентного права. За кожним клієнтом ми закріплюємо старшого юриста або партнера, з яким ви завжди можете зв’язатися для обговорення поточної ситуації.
Ви можете замовити супровід тендера під ключ, і тоді ми будемо працювати від самого початку підготовки до участі у закупівлях і до успішного отримання замовлення вашою компанією. Проте ми також будемо раді допомогти, якщо ви звернетесь до нас на етапі підготовки документації, перевірки даних або якщо виникне необхідність оскаржити рішення замовника, АМКУ.
Звернення до нас гарантує:
збільшення шансів на перемогу у тендері;
впевненість у прийнятих рішеннях;
економію коштів та часу.
Ми забезпечуємо конфіденційність співпраці: наша компанія не оприлюднює жодної інформації про клієнтів без попереднього узгодження. За нашими плечима — чимало успішних кейсів оскарження результатів закупівель та рішень АМКУ. Довіра наших постійних клієнтів — найкраща гарантія ефективного і кваліфікованого юридичного супроводу.

Контакти

Адреса

Київ, вул. Пушкінська 28/9

Офіс 24