Юридична консультація

 

Про
юридичну консультацію

У світлі постійних змін до чинного законодавства, при започаткуванні власної справи або супроводі вже діючого бізнесу, а також у повсякденній діяльності особі необхідно мати чітке розуміння всіх юридичних, адміністративних, податкових ризиків, які можуть можуть виникнути у процесі здійснення господарської діяльності або вчинення правочину.

Юридична консультація кваліфікованого юриста дозволить розібратися з багатьма правовими труднощами і питаннями, які виникають в процесі управління бізнесом і в повсякденному житті в цілому.

Юридична компанія «ePravo» пропонує комплексну юридичну консультацію в Києві та інших містах України. Ми пишаємося успішною діяльністю наших клієнтів у правовому полі, оскільки ми твердо переконані, що однією із запорук успіху є кваліфікований юридичний супровід та вчасно надана юридична консультація.

Ми пропонуємо Вам погодинну письмову та усну консультацію кваліфікованого юриста, який надасть Вам юридичний висновок з конкретного питання. Вартість послуг прямо пропорційна кількості часу, витраченого спеціалістом на Вашу справу, попередньо обговорюється і чітко прописується у договорі.

Консультації юриста компанія «ePravo»
надає у наступних сферах:

Корпоративне право

Податкове структурування

Вихід на ринок

Міжнародна торгівля

Договірне право

Трудове право

Захист інтелектуальної власності

Антимонопольне та конкурентне право

Міграційне право

Нерухомість та будівництво

ІТ-бізнес та електронна комерція

Енергетика

Консультація адвоката надається юридичною компанією «ePravo» як окрема послуга,
так і як окремий аспект комплексного юридичного супроводу.

Чому Вам варто звернутися за юридичною консультацією саме до юристів «ePravo»:

юридична компанія «ePravo» консультує як фізичних осіб, так і стартапи, представників малого та великого бізнесу – лідерів у галузі;
юристи компанії «ePravo» мають багаторічний досвід роботи у різних галузях права, професійного представництва клієнтів у судах всіх інстанцій та перед контролюючими органами, та високий рівень позитивного та професійного вирішення поставлених клієнтом завдань;
юридична компанія «ePravo» є членом European Business Association, в рамках діяльності комітетів якої бере участь у розгляді актуальних проблемних питань чинного законодавства, а також співпрацює з Національною асоціацією адвокатів України, Асоціацією правників України;
до нас регулярно звертаються за консультацією та роз’ясненням новел у законодавстві засоби масової інформації (Kyiv Post, онлайн-видання Українська правда, Європейська правда, телеканали ICTV, Рада, Україна та інші)

Зв’яжіться з нами

Адреса

Київ, вул. Пушкінська 28/9

Офіс 24