Юридичний аутсорсинг

 

Про
юридичний аутсорсинг

Бізнесу регулярно доводиться зіштовхуватися з юридичними питаннями, проте штатний юрист не завжди може справитися з певними завданням через брак знань у відповідній сфері, або через завантаженість іншими справами – саме тоді компанії звертаються за допомогою до фахівців в юридичну фірму.

Аутсорсинг (англ. – outsourcing) – передача фірмою своїх завдань або процесів для виконання іншому виконавцю. Юридичний аутсорсинг включає в себе комплекс послуг щодо ведення справ підприємства, починаючи від консультацій, закінчуючи введенням угод. Швидка і дешева альтернатива штатним юристам.

Юридичне обслуговування від «ePravo»

Юридична підтримка 24/7

Надаємо послуги із юридичної підтримки діяльності компанії на щоденній основі. Усне чи письмове юридичне консультування в різних галузях права. Вирішення трудових конфліктів всередині компанії. Аналіз діяльності підприємства. Робота з державними органами.

Юристи та адвокати

Більше немає необхідності у штатному юристі, ми можемо закріпити за вашим підприємством конкретного працівника. Розробка та подача скарг, клопотань, претензій, позовів. Представництво та захист в суді.

Господарська діяльність

Ми можемо визначити об’єм робіт необхідний для Вашого підприємства із певною кількістю годин на юриста. Реєстрація торгової марки Вашої компанії. Супровід корпоративних змін, розробка правовстановлюючих документів, договорів.

Основні переваги правового аутсорсингу від «ePravo»

юридичний супровід бізнесу, абонентське юридичне обслуговування – послуга, яку на щоденній основі надає команда фахових спеціалістів «ePravo», тому що ми розуміємо важливість персонального підходу до кожного клієнта та детальність вивчення кожного кейсу;
юристи компанії пропонують сучасні правові інструменти для вирішення будь-якої проблеми. Ми надаємо правову допомогу як невеликим приватним підприємствам, так і великим організаціям по всій Україні та закордоном, приділяючи увагу навіть незначним деталям;
наші юристи зацікавленні в успіхові свого клієнта, тому ми завжди доводимо справу до кінця. Нам важливий результат нашої роботи;

Зв’яжіться з нами

Адреса

Київ, вул. Пушкінська 28/9

Офіс 24