Юридичні послуги для фізичних осіб

швидко реагуємо

уважні до деталей

комфортний flow роботи

використовуємо стратегічний підхід у вирішенні питань

справедливість і верховенство права — наші головні орієнтири

небайдужі до проблем клієнтів

5-10 робочих днів

50 $/год

+380 (44) 235 04 44

Коротко про послугу

Буває, що в джунглях стає небезпечно і дружні досі тварини збираються за спиною у лева, щоб нанести йому удар. Навіть будучи королем джунглів, леву краще мати підтримку. Когось не менш сильного та надійного.

Так, юристи компанії «Єправо» завжди готові підтримати у джунглях правових хитросплетінь. Ми надаємо різноманітні послуги для фізичних осіб. Це і складання різних видів правових документів (договори, заяви, скарги, претензії, повістки тощо), і консультації з усіх юридичних питань, і правова підтримка з питань податкового, сімейного, цивільного та житлового права, спорах при ДТП, антикорупційного законодавства, нерухомості, інвестицій, захисту прав споживачів.

Ми уважно ставимося до будь-якого звернення, скрупульозно вивчаємо всі нюанси та підбираємо нестандартні рішення. Юристи компанії «Єправо» завжди знають про нововведення в нормативно-правовій базі, тому завжди на крок попереду.

Послуги:

  • складання всіх видів правових документів: договорів, заяв, скарг, претензій, запитів тощо;
  • податкове регулювання;
  • сімейне право;
  • цивільне та житлове право;
  • суперечки з ДТП;
  • інвестиції;
  • захист прав споживачів.

5 причин замовити наші послуги

Швидка реакція

Ми налаштували комунікацію так, щоб вам не довелося оновлювати пошту в очікуванні відповіді. Створюємо чат у месенджерах, відповідаємо протягом години без води

Клієнти — топові компанії

Кожен наш клієнт є підтвердженням того, що нам можна довірити комплексні та складні проекти як локального, так і міжнародного рівня

Стратегічне мислення

Ми використовуємо новини та знання з практик, індустрій, бізнесів, щоб бачити ширшу картину та захищати позиції клієнтів згідно з реальністю

Уважність до деталей

Чим більше ми залучені до деталей, тим більша впевненість у наших клієнтів. Це гарантує їм сильну позицію в будь-якій справі

Гнучкість та міцність

Ми гнучкі у питаннях комфорту наших клієнтів та міцні в тій позиції, яку захищаємо

Порядок дій

1

Аналіз запиту.

2

Вибір найбільш зручного та вигідного для клієнта вирішення питання та підготовка консультації.

3

Аналіз, підготовка, внесення правок до договорів.

4

Підготовка пакету документів для сайту/додатку (Terms of use, Privacy policy, Cookie policy, Публічна оферта та ін.)

5

Абонентське обслуговування бізнесу.

Чому варто обрати юристів Єправо

1

Ми фахівці одразу у кількох вузькоспеціалізованих практиках.

2

Ми стежимо за оновленнями і готові подискутувати на найактуальніші теми.

3

Ми не відступаємо від своїх соціальних та людських позицій та принципів.

4

Ми організовуємо та підтримуємо ініціативи на кшталт «Стоп булінг», «Герої паркування» чи «Юристи за екологію», бо не терпимо несправедливість у будь-якому її прояві.

5

Ми маємо сотні успішних кейсів, якими пишаємось.

6

Ми тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій та технологій та вміємо їх використовувати на благо клієнтів.

Детально про послугу

Зараз майже кожна людина потребує послуг юриста. Іноді це прості ситуації, які вимагають втручання спеціаліста, наприклад, оформлення спадщини чи спори при ДТП. Звичайно, є питання, які не потребують спеціальної підготовки. Але як тільки йдеться про офіційні документи, наприклад, укладання договорів, то без консультації юриста не обійтися.

Так чи інакше, право всюди: люди реєструють шлюб та розлучення, народження дитини, оформлення бізнесу, заповіту. Набагато складніше з питаннями податків і фінансів, де безліч дуже дрібних нюансів і часом простого дотримання процесуалу недостатньо. Очевидно, що оптимальне рішення звернутися до послуг досвідчених фахівців у юриспруденції.
Юридична компанія «Єправо» надає професійні консультації фізичним особам.

Податкове регулювання. Консультації щодо оптимізації податкових витрат та фінансових навантажень громадян та ін.

Сімейне право. Розірвання шлюбів, усиновлення, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, складання всіх видів документів із сімейного права тощо.

Цивільне та житлове право. Оформлення спадщини, стягнення боргів, захист та визнання права власності; захист честі, гідності та ділової репутації тощо.

Спори при ДТП. Представництво та захист інтересів приватних клієнтів у спорах, пов’язаних із ДТП, страховими виплатами тощо.

Антикорупційне законодавство. Надання правових консультацій щодо антикорупційного законодавства.

Нерухомість. Надання юридичних консультацій та супровід угод оренди, купівлі/продажу нерухомого майна.

Інвестиції. Надання юридичних консультацій та супровід інвестицій.

Приватні питання. Вирішення інших приватних юридичних питань.

Захист прав споживачів. Юридичні консультації з прав споживачів, оформлення претензій, вимог та подання скарг до інспекції із захисту прав споживачів.

Ми уважно ставимося до будь-якого питання, скрупульозно вивчаємо всі нюанси та підбираємо нестандартні рішення. Юристи компанії «Єправо» завжди стежать за нововведеннями в нормативно-правовій базі, тому на крок попереду.

Ви можете цілком і повністю відкинути сумніви щодо конфіденційності. Наша компанія має репутацію надійного партнера та ставиться до вашої особистої інформації з належною повагою.

Гарантуємо лише безпечні рішення — не даємо чужинцям жодного шансу

Віталій Власюк

Віталій Власюк

Керуючий партнер | Засновник

(10 років досвіду)

+38 044 235-04-44
partner@epravo.ua

Владислав Власюк

Владислав Власюк

Керуючий партнер | Засновник

(10 років досвіду)

+38 044 235-04-44
partner@epravo.ua

Тарас Гук

Тарас Гук

Адвокат | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Анна Дворнікова

Анна Дворнікова

Адвокат

Марія Лех

Марія Лех

Юрист | Corporate & Tax Law, Migration

Володимир Скринник

Володимир Скринник

Юрист | Dispute Resolution, Labour law, IP, Private Clients

Ірина Рибак

Ірина Рибак

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, Private Clients

Андрій Босюк

Андрій Босюк

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law

Дарія Власюк

Дарія Власюк

Юрист

Анастасія Кияшко

Анастасія Кияшко

Юрист | Dispute Resolution, Real Estate, IT law, Business relations (commercial and civil law)

Вероніка Євтушенко

Вероніка Євтушенко

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, migration law

Назар Козелецький

Назар Козелецький

Юрист | Dispute Resolution, criminal law, administrative law, corporate law

Юридичні послуги Єправо

Юридичний супровід IT-компаній

Пропонуємо оперативну, комплексну та якісну юридичну підтримку IT-компаній. Постійно тримаємо руку на пульсі оновлень сфери. Маємо великий досвід роботи з англомовними проектами, тому якщо йдеться про мову програмування та специфічну термінологію, наш ІТ-юрист зрозуміє вас із «пів коду».

Антимонопольне та конкурентне право

Консультуємо на відповідність до антимонопольного законодавства, оскаржуємо рішення Антимонопольного комітету України та дії конкурентів. Наші юристи швидко розробляють ефективні рішення для кожної ситуації, а не керуються стандартними патернами.

Корпоративне право

Корпоративне право — це юридичний фундамент будь-якого бізнесу. Команда наших юристів працює над оптимізацією корпоративної структури кожного клієнта. Проводимо професійні юридичні консультації не лише з питань ведення бізнесу, а й щодо оптимізації оподаткування, трудового права та інших суміжних питань.

Юридичні послуги для фізичних осіб

Надаємо професійні консультації не лише юридичним особам, а й тим, хто їх створює — приватним клієнтам. Складаємо різні види правових документів: договори, заяви, скарги, претензії, повістки тощо. Консультуємо з усіх суміжних юридичних питань.

Захист інтелектуальної власності

Рятуємо від неприємностей не лише українських, а й закордонних клієнтів. Наші юристи допомагають комплексно та якісно зареєструвати авторські права на результати вашої інтелектуальної діяльності, а наші адвокати захистять їх у разі порушення.

Інтелектуальне право

Інтелектуальну власність, як і будь-які інші види власності, потрібно захищати від сторонніх посягань. До нас постійно звертаються клієнти з проханням відстояти їхнє інтелектуальне право. Допоможемо з усім: від консультацій щодо оформлення до повного процесу реєстрації, неодмінно врахувавши специфіку вашого запиту.

Ліцензії

Ліцензія — це документ, який дає право легально займатися підприємницькою діяльністю. Для держави це інструмент контролю, за допомогою якого вона задає обов'язкові вимоги всім гравцям. Наші юристи охоче проконсультують та допоможуть зібрати пакет необхідних документів.

Судові спори

Ми представляємо інтереси клієнтів в українських судах усіх інстанцій, а також маємо досвід представництва у міжнародних судових інституціях.

Податкове структурування

Регулюємо фінансові витрати компанії та зменшуємо ризики у разі перевірки податковими органами. Це дозволяє нашим клієнтам уникнути конфліктів із контролюючими органами та зосередитися на розвитку компанії. У нашій практиці — сотні успішних кейсів з податкового структурування та у вирішенні спорів.

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг — це швидка і вигідна альтернатива штатним юристам. Широкий спектр послуг, починаючи від консультацій і закінчуючи укладанням угод.

Юридичний та податковий консалтинг

Ми багато років займаємося юридичним та податковим консалтингом. Ефективно допомагаємо бізнесу у питаннях податкового законодавства. Консультації з податкової оптимізації, податкове планування, аналіз ризиків компанії — беремо всі питання на себе, щоб вберегти від проблем з контролюючим органом.

Нерухомість

Допомагаємо провести ретельний аналіз, зняти арешт або закрити угоду з нерухомості. Наші юристи постійно вивчають законодавство та реагують на найменші зміни у правовому полі. Саме це дозволяє бути на крок попереду й ефективно захищати наших клієнтів.

Будівництво

Необізнаність клієнтів у питаннях нерухомості, будівництва та землі із року в рік породжує нові шахрайські схеми. Тому так важливо знати, до кого звертатися за юридичною допомогою. Ми надаємо повний юридичний супровід бізнесу при спорудженні житлової та комерційної нерухомості.

Земельне право

Одна з найбільш інвестиційно привабливих практик на ринку. Це породжує багато питань та уваги з боку конкурентів та контрольних органів. Комплексний підхід наших юристів дозволяє врахувати всі ризики та підготувати надійний захист. Ми знаємо, як успішно провести угоду купівлі-продажу, приватизувати об'єкт та оскаржити права на землю.

Міграційне право

Полегшуємо процедуру в'їзду та виїзду іноземців на територію України. Займаємося реєстрацією місця проживання, отриманням візи. Не один рік працюємо з представниками іноземних компаній та фізичними особами-нерезидентами.

ЗМІ про нас

Давайте працювати разом!