6 серпня єПраво проводить експертне обговорення проблем Києва в рамках практики UrbanLaw

Серпень 2020

– АНОНС

Нещодавно єПраво вирішила відкрити новий напрямок практики під назвою Urban Law. Ініціатором проекту і керівником цього напрямку став Владислав Власюк, засновник і партнер юридичної фірми

Першим публічним заходом в рамках цих активностей є відкрите експертне обговорення за участю представників КМДА, урбаністів і юристів-практиків про проблеми життя у місті та юридичні шляхи їх вирішення.

6 серпня з 11:00 до 13:00 ми будемо говорити про стихійну забудову, транспортну інфраструктуру, благоустрій.

Ключовою метою заходу є згенерувати спільні практичні рішення, напрацьовані юристами, посадовцями та експертами з розвитку міст.

 

До участі в дискусії запрошені:

- Олексій Кулеба - директор Департаменту міського благоустрою, КМДА;

- Олексій Король - в.о. гендиректора Київзеленбуд;

- Олександр Смирнов - начальник Управління з питань реклами, КМДА;

- Денис Фетисов - адвокат, практикує в житловому праві, захисті прав інвесторів;

- Тарас Дзьоба - юрист-міжнародник, представник Центру урбаністики ГО "Gorodetskiy" Центр урбаністики.

Орієнтовний план і таймінг дискусії:

11:10-12:00

Блок 1. Топ актуальних міських проблем. Незаконна забудова, паркування, МАФи, інфраструктура.. Спікерами стануть представники КМДА і активісти-урбаністи, які разом обговорять гострі проблеми життя Києва і киян.

12:00-12:45

Блок 2. Погляд юристів на проблеми. Обговорення точкових юридичних рішень для вирішення проблем стихійної забудови, розміщення МАФів, облаштування фасадів, розвитку інфраструктури для велосипедистів тощо. В цій частині будемо з’ясовувати, що не так із правозастосовчою практикою і які рішення можливі прямо зараз.

12:45-13:30

Блок 3. “Київ майбутнього”. Обговорення системних юридичних рішень для глобальної зміни міста: нові правила благоустрою, реклами, паркування. Які потрібно повноваження для міста? Які системні нормативні акти? Що принципово нового там повинно бути записано?

Модератор дискусії – Владислав Власюк.

Давайте працювати разом