Об’єднання Twin Lawyers

Наша перевага полягає в тому, що ми пропонуємо дійсно розумні
рішення, і ми цінуємо власну репутацію.

Наші партнери

Віталій Власюк

Віталій Власюк

PHD, АДВОКАТ

(10 років досвіду)

Телефон: +38 044 235-04-44

Email:twin.lawyers@epravo.ua

Владислав Власюк

Владислав Власюк

ILM, АДВОКАТ КРИМІНАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

(10 років досвіду)

Телефон:+38 044 235-04-44
Email:twin.lawyers@epravo.ua

Наші адвокати

Тарас Гук

Тарас Гук

АДВОКАТ

(7 років досвіду)

Email:t.guk@epravo.ua

Катерина Маличкович

Катерина Маличкович

АДВОКАТ

(4 роки досвіду)

Email:k.grigor@epravo.ua

Провідні практики об’єднання Twin Lawyers:

Об’єднання Twin Lawyers

Білокомірцеві злочини

У країні, де політика все ще діє в поєднанні з бізнесом, дуже складно уникнути випадкових або сфабрикованих звинувачень. Сьогодні ви – топ-менеджер, а завтра вас чекає пошук у вашому офісі. Наші адвокати відомі своїм винятковим професіоналізмом у представництві клієнтів у найскладніших провадженнях стосовно злочинів.

Відстеження та відновлення активів

Процес транскордонного відстеження та повернення активів вимагає знання відповідного законодавства та конкретних правових механізмів різних юрисдикцій. Роль професійних адвокатів у такому процесі важко переоцінити.
З 2017 року наш партнер Віталій Власюк є головою Асоціації з відстеження та повернення активів і два роки обіймав посаду заступника голови Громадської ради в Агенції з повернення та управління активами України. Ми постійно співпрацюємо з галузевими експертами міжнародного рівня, провідними компаніями Великобританії та США.

Кримінальна оборона

Ми захищаємо своїх клієнтів у кримінальних провадженнях. Ми відбиваємо напади правоохоронних органів і нападаємо на тих, хто вчинив злочинне посягання на клієнта або його бізнес. Ми супроводжуємо допити, обшуки та виїмки. Використання міжнародних документів: INTERPOL, Європол, Європейський суд з прав людини.